Psikiyatrist Uzm.Dr.Suat Can

Kurumsal Hizmetlerimiz


Kognisyon ve bellek konularında bilişsel özellik ve yeteneklerin, kişiliğin ve kişilik dinamiklerinin, bilinçaltı süreçlerin, duygu durumun geniş bir yelpazede değerlendirilmesini sağlayabilen söz konusu testler sağlık kurumlarına tanı, tedavinin etkililiğinin değerlendirilmesi ve rehabilitasyon programlarının hazırlanmasında kullanılabilmektedir.


 • Eğitim Öğretim Kurumları

  Eğitim öğretim kurumlarına danışmanlık hizmeti kapsamında, eğitim-öğretim kurumlarında, öğrencilerin değerlendirilmesi, öğrenci kitlesine uygun eğitim-öğretim programlarının hazırlanması, özel eğitime gereksinimi olan öğrencilerin belirlenmesi gibi işlemlerde kullanılabilmektedir.

   

 • İş Ortamında

  İş ortamında, testlerden; hizmet içi değerlendirme, insan kaynakları ve personel seçme gibi işlemlerden yararlanılabilmektedir. Bu özellikleri nedeniyle testler sadece nörolojik ve psikiyatrik bozuklukların değerlendirilmesinde değil, sağlıklı insanın bilişsel, duygu durum ve kişilik süreçlerinin değerlendirilmesinde de kullanılabilmektedir.

 • Eğitimlerimiz

  Anne ve babalar için; Gelişim Dönemleri, Anne-Baba Tarzları, Ergenlik Çağı Sorunları, Aile içi İletişim, Anne-Baba Danışmanlığı Gençler ve Öğrenciler için; Sınav Kaygısı, Etkili Ders Çalışma Yöntemleri, Kişiler Arası iletişim, Sosyal beceri Eğitimi, Zaman Yönetimi

 • Seminerler

  Lara Psikiyatri, Psikoterapi ve Danışmanlık Merkezi tanı ve tedavi hizmetleri dışında, sosyal sorumluluk projesi amacıyla belediyelerle, sivil toplum örgütleri ile kamu kurum ve kuruluşları ile işbirliğine girerek toplumun ruh sağlığı alanında bilinçlendirilmesinde ve koruyucu hekimlik alanlarında görev almaktadır. Psikiyatri merkezimizin çalışanları ayrıca kendi meslektaşlarının eğitimi alanında da seminer ve toplantılarda görev almakta, ihtiyaç alanlarına spesifik paneller düzenlemektedir. Hedeflerimiz arasında, bireysel danışmanlık ve sosyal sorumluluk projelerimizin devamının yanında kurumsal danışmanlık hizmeti vermek de bulunmaktadır. Merkezimiz Antalya merkezindeki kişi ve kurumlara hizmet vermenin dışında, Manavgat, Serik, Alanya, Akseki, Gazipaşa, Korkuteli, Elmalı, Kumluca, Finike, Demre, Kaş, Kemer ilçelerinden gelen bireysel ve kurumsal taleplere ve Denizli, Isparta, Burdur gibi çevre il ve ilçelerinden gelen danışmanlık taleplerine cevap vermektedir
   

Loading images...